Jaké těhotenské kalhotky si pořídit?

Pro nastávající maminky a jejich rostoucí bříško je velmi důležité pohodlí, a právě proto, je na trhu celá řada těhotenských kalhotek, které jemně obepnou Vaše boky a bříško.


Dopřejte si proto trochu komfortu a do těhotenských kalhotek určitě investujte. Rozhodně se Vám v těhotenství i během kojení neztratí.

Proč investovat do těhotenských kalhotek?

Kalhotky pro těhotné ženy mají speciální anatomický tvar, který se dokáže přirozeně přizpůsobit rostoucímu bříšku. Materiály jsou velice pohodlné a pružné, to oceníte zejména na konci těhotenství. Při výrobě těhotenských kalhotek je velký důraz kladen také na prodyšnost a většinou bývají vyrobeny z příjemného mikrovlákna nebo bavlny. Tyto výrobky jsou navíc šetrnější a citlivější k pokožce. Speciální střih také netlačí na bříško a ideálně se mu přizpůsobí. A tou největší výhodou je, že kalhotky rostou společně s bříškem, takže Vás nebudou tlačit a nemusíte si tak kalhotky stále dokupovat.

Jaké těhotenské kalhotky koupit?

Většinou seženete bokové varianty nebo těhotenské kalhotky do pasu. Všechny těhotenské kalhotky jsou doplněny také pružnou gumou, která se skvěle přizpůsobí velikosti Vašeho bříška. Rozhodně se tedy nemusíte bát nepříjemných otlaků. Praktické těhotenské kalhotky -nízké bokové pod bříško, mají velmi komfortní střih. Těhotenské kalhotky do pasu mají řasení nebo gumu ve výšce pasu a stahování v podbřišku, dokonale se tak přizpůsobí postavě a zajistí dostatečnou oporu bříšku. Záleží proto pouze na Vašem vkusu a také na tom, v čem se budete cítit pohodlně. V nabídce jsou také kalhotky klasického střihu nebo s nohavičkami.

Bezešvé antibakteriální kalhotky

Pokud si během těhotenství chcete opravdu dopřát komfort a luxus, sáhněte po speciálních bezešvých a antibakteriálních kalhotkách. Většinou jsou vyrobené z jemného mikrovlákna, které má unikátní vlastnosti – zabraňuje množení bakterií. Některé materiály mohou být dokonce doplněny o výtažky z aloe vera a jojobového oleje, který zanechá Vaši pokožku krásně jemnou a hydratovanou. Kalhotky také nemají švy, proto jsou maximálně pružné a úžasně pohodlné. Navíc rovnoměrně rozloží tlak způsobený rostoucím bříškem.